Ürün Sağlık Bakanlığı Kayıtlı mı?

Hem firmamızın hem de M Hair Saç Serumu ürünümüzün TC Sağlık Bakanlığı Kaydı vardır. Dilerseniz UTS sisteminden sorgulama yapabilirsiniz.

Şimdi Sorgulama Yap

Ürünün Yan Etkileri Var mı?

Hairon Plus ürünün  içeriği temel olarak bitki özleri, bitkisel yağlar ve vitaminlerden oluşur. Ürün içerğinde sentetik madde, renklendirici veya kıvam arttırıcı madde bulunmaz. Bu nedenle bir ciddi yan etkisi yoktur.

Hafif Yan Etkiler: Hafif yan etkileri arasında sadece kaşıntı vardır. Bu yan etki ise genellikle sadece ilk 30 günlük kullanımda görülür.

Nadir Yan Etkiker: Nadir yan etkiler sadece alerjisi olan kişilerde görülen kızarıklık ve döküntülerdir. Ürün içeriğindeki bitki özlerine karşı deri alerjisi olan insanlarda görülür ve kalıcı değildir.

Ürün İçeriğinde Finasterid Madde Var mı?

 Ürünün içeriğinde asla finasterid maddesi bulunmaz. Bu madde temel olarak prostat kanseri tedavisinde kullanılan bazı ilaçların etken maddesidir ve testosteron hormonunu bloke etmesiyle bilinir. Yan etkilerinden birinin tüylenmelere sebep olduğu görüldüğü için bazı saç ürünlerinde kullanılmaya başlanmıştır ancak çok şiddetli yan etikeleri olduğu ve sağlık riskleri barındırdığı için yasaklanmıştır.

Daha Detaylı Bilgi Alın

İlk Kullanımda Saç Dökülmelerim Hızlandı. Neden?

Bu etki sadece hali hazırda şiddetli saç dökülmesi problemi yaşayan kişilerde nadiren görülür. Genellikle ilk kullanımın 15-25 günlük süreçlerinde rastlanabilir.

Dökülme sorunu devam eden kullanıcılarda, dökülme evresine girmiş saç tellerinin köklerinde oluşan yeni anagen, zayıflamış saç telinin düşmesine neden olur. Bu bir nevi alttan gelen sağlıklı dişin üstteki sağlıksız dişi iterek atması gibidir.

Normal şartlarda 3-4 ayda dökülmesi gereken bölgelerde bu süreci hızlandırarak 3 hafta gibi bir sürede dökülmeyi tamamlar ve bu bölgelerde sağlıksız saç tellerinin yerine aynı köklerden sağlıklı saç tellerinin oluşmasını sağlar.

 

Sipariş Verme, Ödeme ve Teslimat

Web sitemizden almak istediğiniz tüm ürünler için  Banka veya Kredi Kartınızla iyzico

güncesiyle ödeme yapabilir veya Kapıda Ödeme seçeneği ile kapıda ödeme yapabilirsiniz.

Hafta içi 14:00 Öncesi verdiğiniz tüm siparişler aynı gün kargoya teslim edilir.

 

 

Toptan Satış Hakkında Bilgi

Toptan satışlar ve bayilik hakkında detaylı bilgi almak ve bayilik başvurusunda bulunmak için;

Detaylı Bilgi Alın

Ürün İade Politikası Nedir?

Teslim alınarak ambalajı veya bandrolü açılmış ürünlerde iade yapılmaz. Ürünü kargo yetkilisinden teslim almadan önce ezilme / yırtılma olup olmadığını kontrol ediniz. Şayet bir hasar olduğunu düşünürseniz kargo yetkilisine tutanak tutturarak ürünü teslim almadan iade edilmesini istediğinizi belirtin.

Teslimat Ücreti Nedir?

Kargo Ücretleri Tüm Türkiye’ye sabit ücret: 10 TL dir.

100 TL Üzeri alışverişlerinizde ücret alınmamaktadır.