HAKKIMIZDA

 

Sektörümüzde yenilikleri ve teknolojiyi yakından takip ederek enson uygulamarı kendi bünyemizde bulunduruyoruz. Her yıl yapmış olduğumuz eklentiler ve yenilikler ile makine parkurumuzu büyüterek sektörde sayılı işletmeler arasında yer aldığımızı belirtmek isteriz.

 

MHair kadrosunda yer alan uzman personelleri ile müşterilerine kaliteli ve hızlı hizmeti vermeyi hedeflemiştir. Birbirine yakın hizmet veren bir çok firmayı diğerlerinden ayıran en önemli özelliği, kalite ve müşteri hizmetleri olduğuna inanmaktayız. Aynı kulvardaki diğer firmalara göre en büyük farkımız, kalitemiz ve müşterilerimize gösterdiğimiz ilgidir.

Vizyonumuz

Çalışanlarımıza heyecan ve gurur veren bir çalışma ortamı yaratarak, kurumumuzun sürekli başarısında en büyük etken olan çalışan memnuniyetinin devamlılığını sağlamak, müşteri odaklı, topluma karşı sorumlu ve etik değerlere önem vererek, bulunduğu sektörde verdiği sözü tutan, güvenilir, etkin ve en çok tercih edilen bir marka olmakdır.  
İşimizi dokunduğumuz insanlara, organizasyonlara ve çevreye karşı saygılı ve dürüst bir şekilde yürütmek, sorumluluk anlayışımızın kalbinde yer almaktadır.

Untitled-2 copy.jpg